Obrázok

Auto Kelly - náhradné diely

Otváracie hodiny:
Pondelok:
08:00 - 17:00
Utorok:
08:00 - 17:00
Streda:
08:00 - 17:00
Štvrtok:
08:00 - 17:00
Piatok:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 12:00
Nedeľa:
zatvorené
Pošli správu

AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997 ako dcérska spoločnosť Auto Kelly, a.s.. Na aftermarketový trh s náhradnými dielmi vstúpila ako špecialista na karosársky sortiment a čoskoro sa stala dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá u nás. V súčasnosti disponujeme silnou predajnou sieťou 15 vlastných predajní v SR, v ktorých poskytujeme svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom.

Okrem dodávok autodielov do všetkých autoservisov ponúkame vo svojich predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov. V našom portfóliu nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na vozy všetkých svetových značiek, vrátane dielov na vozidlá značky Škoda. Pre cenovo orientovaných zákazníkov bola na trh uvedená privátna značku Starline, ktorá v súčasnosti zahŕňa desiatky sortimentných skupín.

Z pohľadu motoristov je významné vytvorenie siete zmluvných servisov – Auto Kelly Autoservis. V týchto servisoch sa vykonávajú opravy vozidiel na profesionálnej úrovni s použitím najmodernejších diagnostických prístrojov a technológií. V porovnaní s autorizovanými servismi v porovnateľnej kvalite, ale za oveľa výhodnejších finančných podmienok.

Fakty o spoločnosti:

– komplexný sortiment pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
– 15 pobočiek na Slovensku
– neustále sa rozširujúca sieť Auto Kelly Autoservis
– medzinárodné know-how vďaka členstvu v Rhiag Group