SALON IX. je tím ľudí, ktorý sa snaží plniť požiadavky zákazníkov na 110 %. Naša filozofia je sprístupniť služby cenovo zákazníkovi tak, aby ste pocit z upravených a zdravých vlasov mohli mať aj každý týždeň. Skúsenosti, inovácia a štýl – to je SALON IX.

Je to miesto, kde prídete na iné myšlienky. Okrem klasického farbenia a strihania vláskov ponúkame aj rôzne ošetrenia a kúry. Sme za každú novinku, ktorá funguje, preto sa neustále snažíme zúčastňovať  nových stáži a posúvať sa vo svojej práci v pred 🙂

Našou doménou je Predlžovanie vlasov a to najšetrnejšou metódou aplikovanou za studena. Ide o malinké spoje EZ RING, ktoré majú hrúbku 1 mm, sú takmer neviditeľné, veľmi šetrné k Vaším vlasom a hlavne veľmi pohodlné.

Salon IX v Košiciach neprináša krásu iba vlasom ale aj Vašej pleti. Diamantová mikrodermabrázia , masáž tváre a dekoltu či vitamínové ošetrenie pri relaxačnej hudbe je balzamom nie len na Vašu pleť ale aj na dušu. Po celodennom strese nie je nič lepšie ako oddych a relax, ktoré si určite zaslúžite.

Do pozornosti dávame aj Lash lift, kde si prídu na svoje aj Vaše mihalničky 🙂

Všetky naše služby nájdete na našom webe www.salon9kosice.sk

Naše služby

  • Kaderníctvo
  • Skrášlenie
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • ke@salon9.sk

Kde nás nájdete

Hlavná 25, 040 01 Košice

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: