Staršie

Hľadáme účtovníka na vedenie jednoduchého účtovníctva, podávanie DPH, dani z príjmov a príjem a výdaj faktúr v podvojnom účtovníctve, ovládanie MRP výhodou. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa viac info »
St, mar 14, 2018
PozriPracu.sk
odpisovanie elektrických hodín a vodomerov, zodpovednosť za údržbu a prevádzku fontán, potôčikov, minerálneho prameňa Anička, zavlažovacieho systému Mlynského náhona, odstavenie a nábeh do prevádzky Mestského parku, zvonkohry, zodpovednosť za bezpečný chod, čistotu a prevádzku fontán, potôčikov, MP Anička, zvonkohry, Mlynského náhona, zodpovednosť za kvalitnú prípravu čerpadiel, elektromotorov, elektrických súčastí, nádrží fontán pred sezónou a po sezóne, zodpovednosť za kvalitné zabezpečenie zazimovania fontán, potôčikov, zodpovednosť za bezpečnú vianočnú výzdobu a jej napojenie na elektrickú energiu, montáž a demontáž, osobný príplatok maximálne do výšky 480,00 €, v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov ročné odmeny do výšky mesačného platu, bezúhonnosť, osvedčenie o odbornej spôsobilosti viac info »
Ut, mar 13, 2018
PozriPracu.sk
Barman/ka v centre Košíc. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 14:00 do 2:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno viac info »
Po, mar 12, 2018
PozriPracu.sk
- vykladanie hutníckeho materiálu na sklad, - označenie materiálu na sklade, - nakládka kamiónov.Pracovný čas: od 6:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno viac info »
Po, mar 12, 2018
PozriPracu.sk
predaj pekárenských výrobkov, výhodou : platné hygienické minimum, platný zdravotný preukaz Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého Pracovné podmienky Pracovný čas: od 06:30 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, mar 12, 2018
PozriPracu.sk
montáž závlahových systémov do záhrad, zakladanie a údržba trávnikov Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, mar 12, 2018
PozriPracu.sk
tvorivá interpretácia kolektívnej časti hudobného diela, alebo hudobnej stránky hudobnodramatického diela, plat podľa zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať v tíme, zodpovedný prístup k práci, zodpovednosť za výsledky svojej práce, študijný odbor : hudobného smeru viac info »
Pi, mar 09, 2018
PozriPracu.sk
Montážne práce - zhotovenie rozvodov vody, kanalizácie a kúrenia, montáž sanity, vykurovacích telies ... viac info »
Pi, mar 09, 2018
PozriPracu.sk
Vodič MKD viac info »
Pi, mar 09, 2018
PozriPracu.sk
výroba a predaj nebalenej zmrzliny, pracovný čas : dlhý -krátky týždeň + víkendy, výhodou : potravinárske minimum Telefonicky si dohodnúť termín stretnutia Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 10:00 do 20:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno viac info »
Št, mar 08, 2018
PozriPracu.sk
stavebné práce v rozsahu stanovenom majstrom Pracovné miesto vhodné aj pre absolventaPracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režimv viac info »
Št, mar 08, 2018
PozriPracu.sk
- AKTÍVNY predaj produktov, služieb - predaj mobilných telefónov a tabletov - predaj príslušenstva k telefónom a k tabletom - preberanie a odovzdávanie telefónov na servis - vykupovanie mobilných telefónov a tabletov - komunikácia so zákazníkmi - obsluha zákazníkov, tj. aktívny predaj - odborné sortimentné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru - odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru - inventúra a reklamácie tovaru - doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek - udržiavanie poriadku na predajni - poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka - zodpovednosť za vedenie prevádzky - samostatné vedenie evidencie a objednávok Pracovné miesto vhodné aj pre absolventaPracovný čas: od 9:00 do 20:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim viac info »
St, mar 07, 2018
PozriPracu.sk
Hľadám šilovného kaderníka(kaderníčku) do novootvoreného barberu v cente KE na TPP Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, mar 05, 2018
PozriPracu.sk
výroba a skladanie debničiek, údržba pracovných priestorov, pracovný čas 09:00 - 17:00 hod. prípadne 09:00 - 13:00 hod. „Toto pracovné miesto je finančne podporené z ESF v rámci Príspevku na zriadenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska“. Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého Pracovné podmienky Pracovný čas: od 09:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, mar 05, 2018
PozriPracu.sk
riadenie nákladného motor. vozidla, preprava materiálu podľa pokynov nadriadeného, údržba vozidla. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Pi, mar 02, 2018
PozriPracu.sk
zhotovovanie RTG snímkov, intraorálnych, OPG 3D, CT hlavy, práca s počítačom, študijný odbor : RTG alebo technického smeru, ovládanie RTG programov Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 07:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
vedenie dokumentácie o pedagogickej činnosti, obsluha AIS, KNIS, ovládanie rýchlopisu, výhodou : znalosť anglického jazyka Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 07:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
Zaraďte sa do lektorského tímu kreatívnych kvalifikovaných odborníkov s lektorskými skúsenosťami, pripravenými na vedenie kurzov s vysokou dávkou praktického prínosu pre budúcich cukrárov. Odovzdávajte svoje skúsenosti na vysokej úrovni aj ostatným. Náplň práce: - lektorská činnosť v súlade s akreditovaným vzdelávacím programom (cukrár). Druh pracovného pomeru: - ŽIVNOSŤ - dohoda o vykonaní práce viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
Výroba fixnej protetiky v zubnom laboratóriu. Ďalšie miesta výkonu práce: Slovensko, Košický kraj, Košice - okolie Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
práca s PC pokladňou, práca za pultom, opekanie pohárov, varenie podľa receptúry, pracovný čas : dlhý - krátky týždeň (sobota) výhodou : znalosť anglického jazyka, platný zdravotný preukaz Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 08:00 do 20:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
komunikácia so zákazníkom, starostlivosť o klientov, vybavovanie objednávok, elektronické spracovanie príjmu a výdaju tovaru, marketingová činnosť, aktívna, osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkom Pracovné miesto vhodné aj pre absolventaPracovný čas: od 08:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
práca na ambulancii pre deti a dorast, odbery, prevencie, práca s PC, evidencia dokumentácie, ..., študijný odbor : detská sestra, všeobecná sestra, zaregistrovaná v komore sestier Pracovné podmienky Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Št, mar 01, 2018
PozriPracu.sk
\nMáš praktické skúsenosti s online marketingom? Rád tvoríš online obsah a nadväzuješ na neho aktivity výkonnostného marketingu? Vieš pracovať v Exceli na pokročilej úrovni? Rovnako tak aj v Google AdWords, Analytics a Facebook ads? Zvládneš to aj v angličtine?\nNáš marketingový tím hľadá nového člena, ktorý bude spolupracovať na tvorbe a manažovaní content marketingu s dôrazom na performance. Kreatívca, ktorý vie online obsah prepájať s dosahovaním business cieľov. Ak máš prehľad o aktuálnych trendoch v oblasti online marketingu, si náš človek!\nČo bude tvojou úlohou?\nV prvom rade spolupráca pri plánovaní, tvorbe a kontrole mediálnych kampaní spoločnosti, rovnako aj správa komunikácie na sociálnych viac info »
St, feb 28, 2018
PozriPracu.sk
- telefonický predaj produktov a služieb telefonického operátora - udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi - získavanie nových zákazníkov prostredníctvom databáz nami poskytovanými - dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov - práca 8 hodín denne v priateľskom kolektíve - vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl Pracovné miesto vhodné aj pre absolventaPráca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, feb 26, 2018
PozriPracu.sk
16.3.2018 Košice viac info »
Kariera.sk
18.3.2018 Košice viac info »
Kariera.sk
25.3.2018 Košice viac info »
Kariera.sk
23.3.2018 Košice, Trebišov viac info »
Kariera.sk

 

Reklamný priestor